PUNTÍKOVÝ DENDatum konání:
14.10.2021

Vážení rodiče,

naše mateřská škola se rozhodla zapojit do  celorepublikové  osvětové kampaně s přesahem do zahraničí na podporu pacientů s psoriázou ( lupénkou), která se bude konat dne 29. října 2021 a nese název PUNTÍKOVÝ DEN.

V tento den by každý, kdo přijde do naší školky měl mít na sobě něco puntíkovaného :-). Děti obou tříd  mimo to akci podpoří i vytvořením společných výtvarných děl na dané téma. Zaměstnanci školy si zakoupili puntíkované ponožky / část peněz získaných z prodeje jde na podporu vybraných rodin s dětskými pacienty, kterým se tak z části uhradí ozdravný pobyt u moře/ .                                                                     Do kampaně se zapojil i Igráček EFKO, který akci podpořil výrobou speciální edice puntíkové rodiny Igráčků.

Igráčka i puntíkované ponožky lze objednat na eshopu:  http://revenium.cz/kategorie-produktu/puntikovy-den/ 

Budeme moc rádi, když se k Puntíkovému dni přidáte a společně podpoříme pacienty tím, že se oblékneme do puntíků.

 

Hezký den všem :-)

 Podrobné informace o celé akci naleznete na VÝVĚSCE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Aktuality

ÚSMĚVNÉ VÝROKY DĚTÍ najdete pod odkazem "Ze života MŠ"

Práce s dětmi je  krásná a nás , dospěláky, velice obohacuje - nedovolí nám zestárnout. S dětmi si užijeme hodně legrace. Přečtěte si, čím nás vaše děti baví.
smajlík 5.gif

 

Návštěvnost stránek

086948