Prosíme o zodpovědný přístup a spolupráciDatum konání:
11.11.2021

Vážení rodiče,

s ohledem na zhoršující se koronavirovou situaci a narůstající výskyt různě závažných respiračních potíží u dětí, Vás žádám o vzájemnou ohleduplnost a zvýšenou míru odpovědnosti při jejich posuzování . Chápu, že ne každé zakašlání je nutně příznakem infekčního onemocnění. Nevystavujte ale, prosím, moje paní učitelky každodennímu tlaku stran rozhodování o tom, zda je, či není dítě zdravé. Za zdravotní stav dítěte jste plně zodpovědní vy,  jeho zákonní zástupci a v případě podezření na onemocnění máte stav dítěte konzultovat s pediatrem , nikoli s učitelkou !!! Jedině pediatr je odborně způsobilý a tudíž i oprávněný rozhodnout o tom, zda je , či není dítě zdravotně způsobilé k docházce do dětského kolektivu, aniž by jakkoli ohrožovalo zdraví ostatních dětí.

 

Děkuji za spolupráci a pochopení.

 

Hezký a klidný den všem

 

Julie Gutová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

ÚSMĚVNÉ VÝROKY DĚTÍ najdete pod odkazem "Ze života MŠ"

Práce s dětmi je  krásná a nás , dospěláky, velice obohacuje - nedovolí nám zestárnout. S dětmi si užijeme hodně legrace. Přečtěte si, čím nás vaše děti baví.
smajlík 5.gif

 

Návštěvnost stránek

088892