Kolikrát ještě?Datum konání:
24.6.2021

Naši milí páni rodičové,

ač nerada, musím konstatovat, že s některými z vás je někdy horší pořízení, než s vašimi dětmi. Opakovaně vás žádáme o to, aby jste byli důslední při zavírání vchodových dveří a zamykání branky u školní zahrady - není to ale nic platné. Nevíme jak ještě více zdůraznit skutečnost, že tímto jednáním ohrožujete především bezpečnost svých vlastních dětí!!!  Vašim dětem můžeme dát za nevhodné chování "MRAČOUNA", ale co s vámi ? Nemáte někdo nějaký nápad? My už jsme bezradní :-(. Jen včera odpoledne zůstala branka nejméně třikrát odemčená a jednou dokonce otevřená dokořán a v úterý někdo nechal dokořán otevřené i vchodové dveře!?!

Všem rodičům, kteří poctivě bezpečnostní pokyny  s naprostou samozřejmostí dodržují  se  omlouvám, že musejí tuto zprávu číst .

Hezký den

J. Gutová


Komentáře


 • 24. 6. 2021 12:11
  Stanislav Vlk
  Odpověď na zamykání

  Dobrý den , doufám, že to bude veřejný příspěvek.

  Jen včera 23.6. jsem viděl 2 osoby které za sebou branku nezamykají . Jedna rodina bydlí na panelakach a druhá v barevných bytech za panelakami. Obě rodiny šli po té svými dcerami na dětské hřiště. Jedno dítě se jmenuje E....a a druhá K......a .
  Tak si Vážení rodiče šáhněte do svého svědomí.
  Dveře od svých domovů také za sebou zamykáte!! Tak se to naučte i u branky na školkovou zahradu . A nebo se vratťe zpět do školky a oni Vas to tam naučí !!!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

2. 8. Gustav

Zítra: Miluše

ÚSMĚVNÉ VÝROKY DĚTÍ najdete pod odkazem "Ze života MŠ"

Práce s dětmi je  krásná a nás , dospěláky, velice obohacuje - nedovolí nám zestárnout. S dětmi si užijeme hodně legrace. Přečtěte si, čím nás vaše děti baví.
smajlík 5.gif

 

Návštěvnost stránek

083784