Distanční vzděláváníDatum konání:
2.3.2021

Zákonné zástupce dětí s povinným předškolním vzděláváním si dovolujeme upozornit, že se na jejich děti ze zákona vztahuje distanční vzdělávání.

Tyto děti mají tedy povinnost pravidelně zpracovávat úkoly, které dostávají prostřednictvím  školního webu.

Vždy v pondělí najdete na webu podklady pro práci s dětmi na daný  týden. Abychom měli zdokladováno, že  děti doma opravdu pracují, tak každý pátek prosíme zpracované metodické listy zaslat na email školy, popřípadě vhodit do poštovní schránky MŠ. Ostatní zpracované materiály odevzdáte následně při obnovení provozu školy.

MŠ má povinnost celý akt distančního vzdělávání dokumentovat. V případě neodevzdání zpracovaných podkladů jste povinni zdůvodnit neúčast dítěte na distančním vzdělávání a to formou zaslání omluvenky dítěte na dny, po které se distančně nevzdělávalo. Omluva se provádí běžným způsobem na k tomu určený E:mail: modletice -omluvenky@seznam.cz

Víme, že tento způsob vzdělávání Vašich dětí není ideální pro Vás, Vaše děti, ale ani pro nás. Nezbývá než doufat že se co nejdříve vrátíme k normálu. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na tel.:725718329 - jsme tu pro vás a společně to zvládneme :-).


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch

ÚSMĚVNÉ VÝROKY DĚTÍ najdete pod odkazem "Ze života MŠ"

Práce s dětmi je  krásná a nás , dospěláky, velice obohacuje - nedovolí nám zestárnout. S dětmi si užijeme hodně legrace. Přečtěte si, čím nás vaše děti baví.
smajlík 5.gif

 

Návštěvnost stránek

080518